Land van Cuijk

‹ Terug naar portaal

De inschrijvingen voor het NK 2024 zijn:

1. Aanelkaargehegd IVN Nijmegen (Lies Brinkmann - Bert Puijk - Joost Ramakers - Sylvia te Lintelo)

2. Milieuvereniging Land van Cuijk (Theo Wijnhoven - Martijn Schraven - Kees de Bruijn - Henk Teusink - Jan van Dijk)

3. Team Arts Beugen (Jos Arts - Fridie Jacobs - Toon Jacobs - Robert Hermsen)

4. Berly - Fleur Venray (Joep Nellissen - Bert Nellissen)

5. De Botte Schaar (WUR 1) Wageningen (Bob van Leeuwen - Gwendolyn Daverveldt - Koen van der Meij - Miro van  der Meij)

6. HIEPerventilatie (WUR 2) Wageningen (Eva Kuipers - Linde - Jan Willem Schokkin - Quiniver Tuinder)

7. 't Hout Niet Op (WUR 3) Wageningen (Madelief de Roy - Lena Smits - Elsa Geerts - Tom van Bergen - Bastiaan Leopold)

8. De takkenwerkers (WUR 4) Wageningen (Anouck Fietje - Gerrit Noeverman - Pascal - Lloyd Klein)

9. Storm Henk (WUR 5) Wageningen (Susan Ras - Bart Bast - Stefan Heijkam)

10. Muhiepparkers Boxmeer (Willem Hendriks van de Weem - Mark Toonen - Guido Siebers - Tim Janssen - Joost van der Graaf)

11. De Vlugge Vlechters 1 (docenten Elzendaalcollege) Boxmeer (Dimphy Kuipers - Anneke Wieldraaier - Ilke Kolenbrander - Chantal Straatman - Patty de Wolff)

12. De Vlugge Vlechters 2 (leerlingen Elzendaalcollege) Boxmeer (Anne-Linette Peeters - Yara Gabato - Janne Kusters - Emma van Nieuwland)

13. Meer lol in Gebiedsontwikkeling Liempde (Jeroen Veldman - Femke Geerts - Dafne van den Bighelaar)

14. Behoud Groen Erfgoed Harmelen (Martijn Schippers - Luke Schippers - Ilse Zuidinga)

15. College B & W Gemeente Land van Cuijk (Johan Postma - Karel van Soest - Maarten Jilisen - Antionette Maas)

16. Bèkse Grûne Géne Vierlingsbeek (Twan Simons - Marcel Willems - Mark Janssen)

17. HAS 1 Den Bosch (Giel Ermers - Nathan Verdijk - Sam Mulders - Niels Bohnen)

18. HAS 2 Den Bosch (Froukje Kooter - Mark Smits - Marc ZItzen - Daan Adank)

19. HAS 3 Den Bosch (Peter Roelofs - Giel Krutzer - Luc Vandewall - Lori Postma)

20. Mit d'n stroam mit (Slabox 1) Boxmeer (Wim van Lanen - Christel Roelofs - Maureen van Lanen - Mark Berbers)

21. Leg 'm plat (Slabox 2) Boxmeer (Willem van de Rijdt - Noud Giesbers - Sjaak Santegoets)

22. De Botte Bijl (Slabox 3) Boxmeer (Bert van Gils - Wim Claassen - Geert Verdijk)

23. Loerangel (Slabox 4) Boxmeer (Bert Guntlisbergen - Walter Claassen - Guido van Oorschot)

24. De Gouden Hiep (IVN Maas en Niers) Gennep (John Toonen - Karin Habderkorn - Bennie Musters - Coen Boonen)

25. De Knoestige Klungels (IVN Maas en Niers) Gennep (Jan Vloet - Adriaan van Geest - Max Musters - Frits Basten)

26. IVN Rooi Sint Oedenrode (Peer van Bakel - Jan Vermeltvoort - Henk Oerbekke - Jan van Langen)

27 Team Oeffelt (Barend Voskuilen - Riny Raafs - Stan Voskuilen - Marius van Bergen - Cas Voskuilen - Pieter Breeuwsma)

28. De Toppers Vierlingsbeek (Peter Stevens - Wim Geurts - Henny de Haas - Rinaldo Derks van de Ven)

29. Team Grutters Oeffelt (Antoon Grutters - Paul Grutters - Henk Grutters - Piet Peters)

30. De Vervlochten Vlechters (SBB - Natuurpunt Maasmechelen) Oostrum (Marit Hendriks van de Weem - Pascal Roomberg - Frederik Bussels - Yannick Krikke - Frank Resseler)

31. Team Beheer Natuur gemeente Land van Cuijk (Igor Derks - Harrie Bloemen - Frans Bonants - Paul van Zwam - Pieter Keiren - Ruud Custers)

32. Landgoed Bleijendijk 1 Vught (Andreas Heijdendael - Herma Winnemuller - Karst Kooistra)

33. Landgoed Bleijendijk 2 Vught (Toon Van Haren - Margje Wessels - Martin Wessels)

34. Landgoed Bleijendijk 3 Vught (Kasper De Jong - Henk van Hedel - Henk Dijkstra)

35. Familie Coenen Oeffelt (Gertjan Coenen - Frank Coenen - John Coenen - Maaike Coenen)

36. Kampi(c)oentjes Oeffelt (Martien Coenen - Loes Keijzers - Sven Robins)

37. De Schreuders Oeffelt (Lieske Schreuder - Ruud Schreuder - Piet Schreuder)

38. Proboom Cuijk (Marcel Koot - Ton Hermanussen - Stef Vergeest)

39. Marks Malle Hakkers (Mark Eijkmans - Anne de Ruijter - Giel de Laat - Nienke van der Wal)

40. Alles over Groenbeheer Velthoven (Clemi van Deurzen - Herman Wevers -Jan Caris - Arnold Jansen)

41. LaarX kaempferi Velp (Marah van Andel - Loes Schoofs - Nina Vijgen)

42. LaarX decidua Velp (Kas van den Hofstad - Bram van den Bor - Daan Otte)

43. LaarX occidentalis Velp (Charlie Wit - Carmen Verbeek - Teun van Eck)

44. De Hechte Vlechters Amsterdam (Jan van Schaik - Seth Castelijn - Robin Goose - Arend Niebuur)

45. IVN de Groene Overlaat Cuijk (Bert van Elst - Frank Bogels - Rob Remmerden - Guus Roovers - John Verstegen)

46. Brabants Landschap Haaren (Arjen Stoop - Huub Stoop - Guus Stoop - Bram Vervest)

47. De Dörzagers Vierlingsbeek (Geert Verheijen - Rinus Thijssen, Bas Moesbergen - Koen Vroonhof)

48. De Maaswachters (Paulien Oltheten - Rob Oltheten - Hester Bonnie Bulthuis - Linette Mak)

49. Na beleid komt vlijt (provincie NBr & GOB) Den Bosch  (René Klerks - Rob Christiaans - Daan Custers - Dirk van de Ven) 

50. De heggensluiters (provincie NBr & GOB) Rick van de PolDen Bosch (Nicole Pakker - Andrea Almasi - Jaap Sonnevijlle - Wilco van Varik - Inez Wissingh)

51. De Provs (provincie NBr & GOB) Den Bosch (Willy Thijssen - Marc Oudenhoven - Arnoud Reijnen - Fred Rijnders - Jos van der Wijst)

52. Waterschap Limburg Roermond (Wouter Pronk - Maurice Franssen - Merle Gerritsen - Paul Teunissen - Jasper van de Hoef)

53. Waterschap Aa en Maas team 1 (Stijn Verdijk - Ernest de Groot - Thijs Ploegmakers - Hans de Goeij - Rick van de Pol)

54. Waterschap Aa en Maas team 2 (Jan Derks - Willem Peters - Evelien van Boekel - Sjaak van Zinderen - Heleen Tiessen - Henk Sitroen)

55. HieperdePiep (Bart Grutters - Teun Grutters - Paul Jacobs - Niek Schipper - Ralf Aben)

56. Staatsbosbeheer team 1 Nistelrode (Piet Hopman - Mirjam Wouters - Sem van Hoogstraten - Sonja Manders - Jorn Martens - Laura Willemse)

57. Staatsbosbeheer team 2 Nistelrode (Marcel Vermeulen - Kitty Westgeest - Maarten de Bruin - Jan Fenten - Mathilde Klaasse)