Nederlands
Kampioenschap
Maasheggenvlechten

volgende editie: zondag 8 maart 2020

Teams NK 2019

Teams NK Maasheggenvlechten 2019                     

10 maart 2019

  1. Milieuvereniging Land van Cuijk Theo Wijnhoven; Jan van Dijk; Martijn Schraven; Kees de Bruijn; Henk Teusink

  2. Hiep Hiep Hoera  Arjan Vriend; Adinda Crans; Lex Roeleveld

  3. Brabants landschap  Arjen Stoop; Huub Stoop; Bram Vervest; Karel Voets; Guus Stoop

  4. Behoud Groen Erfgoed Harmelen  Martijn Schippers; Luke Schippers; Peter Schippers       

  5. Gemeente Cuijk  Marjon Hermanussen; Gerard Stoffels; Ad de Kort; Jeroen van Hagen

  6. Gemeente Boxmeer 1 Karel van Soest; Frans van der Zande; Jan Stoffelen; Johan Hermanussen; Fons van Mil

  7. Gemeente Boxmeer 2  Igor Derks; Harrie Bloemen; Frans Bonants; Pieter Keiren; Paul van Zwam

  8. De Dörzagers  Geert Verheijen; Koen Vroonhof; Huub Geurts; Rinus Thijssen

  9. IVN Maas en Niers  John Toonen; Aline Nell; Coen Boonen; Jan Vloet; Bennie Musters

  10. IVN de Groene Overlaat  Bert van Elst; Frank Bogels; John Verstegen; Rob Remmerden; Guus Rovers

  11. Team Coenen Oeffelt  Gertjan Coenen; Frank Coenen; Maaike Coenen; John Coenen; Martien Coenen

  12. Team Arts  Jos Arts; Fridie Jacobs; Maarten Arts; Toon Jacobs

  13. Landschapsbeheer Groesbeek  Peter Pouwels; Henk Eikholt; Bart Willers; Toon Lamers

  14. Staatsbosbeheer, team 1 Piet Hopman; Marc de Wit; Mathieu Koenders

  15. Staatsbosbeheer, team 2  Marcel Vermeulen; Mireille Oonk; Jan Fenten

  16. Alles over Groenbeheer  Arnold Jansen; Herman Wevers; Jan Caris; Mirthe de Haas; Clemi van Deurzen

  17. Provincie Noord-Brabant 1 Andrea Almasi; Johan van den Hout; Arnoud Reijnen; Willy Thijssen

  18. Provincie Noord-Brabant 2 Nicole Pakker; Edwarn de Walle; Lasse Ubink; Sebastiaan Ubink

  19. Provincie Noord-Brabant 3 Carla van Egmond; Karin Horck; Edwin Wieman; Ted van Paassen

  20. Waterschap Aa en Maas, team Maas William de Kleijn; Willem Peters; Brenda Arends; Wim de Goeij; Jan Derks

  21. Waterschap Aa en Maas, team Aa  Ernest de Groot; Henk Siroen; Fer Kalis; Steven Batten; Jan Derks

  22. Team Oeffelt Riny Raafs; Barend Voskuilen; Henry Lommerse

  23. Bekse Grune Géne Twan Simons; Marcel Willems; Mark Janssen

  24. Vereniging Nederlands Cultuurlandschap Sjaak de Koning; Ramon Rodriguez Olid; Danny van Lubeck

  25. Heggefluisteraars Helga Meertens; Piet Hubbers

  26. AanElkaargeHegd  Lies Brinkmann; Joost Ramakers; Sylvia te Lintelo; Bert Puijk

  27. Vlechtheggenteam Rooi  Peer van Bakel; Jan Vermeltfoort; Simon Lavrijssen; Theo Gottenbos; Henri van Weert

  28. Spirit  Peter Stevens; Wim Geurts; Peter Schoofs; Rinaldo Derks van de Ven; Anjo Welles

  29. Maasheggen Balgoy  Hans Dingemanse; Ivo Hendriks; Rico Ariëns; Richard van den Boogaard; Rick de Groot

  30. Familie Bakkenes  Ruth Bakkenes en familie

  31. HieperdePiep  Bart Grutters; Teun Grutters; Paul Jacobs; Niek Schipper; Mirte Schipper

  32. iii   Bert Guntlisbergen; Walter Claassen; Bert van Gils; Guido van Oorschot

  33. 2dblmix4L Wim van Lanen; Maureen van Lanen; Nico van Ruiten; Christel Roelofs

  34. Hapenoulou Harm van Es; Peter Goes; Noud Giesbers; Louise Frans

  35. Hagenridders Brummen René Rijks; Mark Holtslag; Erik Leensen; Jeroen van Leerdam; Esther Hofkamp

  36. Berly - Fleur  Bert Nellissen; Joep Nellissen

  37. Team Grutters  Toon Grutters; Paul Grutters; Henk Grutters; Piet Peters

  38. ProBoom  Marcel Koot; Ton Hermanussen; Joep Hermanussen; Stef Vergeest

  39. Engeland 1  Roger Taylor; Frank Wright

  40. België Dirk Cuvelier