Nederlands
Kampioenschap
Maasheggenvlechten

zondag 11 maart 2018

Teams NK 2018


© Passiefoto Perry Filippini


Teams NK Maasheggenvlechten 2018                     

6 maart 2018

Brabants Gefrot:
Hans van Berlo, Peter Ceelen
Milieuvereniging Land van Cuijk:
Theo Wijnhoven, Jan van Dijk, Martijn Schraven, Kees de Bruijn, Henk Teusink
Vlechters van ’t Veen:
Piet Duindam, Francis van der Linden                                     
Vlijtige Vlechters Vierlingsbeek:
Rein Verhoeven, Niko Maree, Ton Siemelink                                  
In Bloedvorm:
Lex Roeleveld, Arjan Vriend, Florence Deru                                         
Brabants landschap:
Arjen Stoop, Huub Stoop, Bram Vervest, Jan Hop, Guus Stoop, Karel Voets
7 Behoud Groen Erfgoed Harmelen
Martijn Schippers, Luke Schippers                                                  
8 Gemeente Cuijk:
Marjon Hermanussen, Gerard Stoffels, Ad de Kort, Ton Hermanussen, Macel Koot      
Kleinschalig Cultuurlandschap:
Sjoerd Aertssen, Harm Spexgoor, Ted Roverts, Annemarie de Haan                        
10 Gemeente Boxmeer 2:
Igor Derks, Harrie Bloemen, Frans Bonants, Pieter Keiren, Paul van Zwam          
11 Een Uitstekend Geheel:
Geert Verheijen, Koen Vroonhof, Huub Geurts                               
12 IVN Maas en Niers:
John Toonen, Aline Nell, Coen Boonen, Jan Vloet, Bennie Musters 
13 IVN de Groene Overlaat:
Bert van Elst, Frank Bogels, John Verstegen, Rob Remmerden, Guus Rovers   
14 Team Coenen Oeffelt:
Gertjan Coenen, Frank Coenen, Maaike Coenen, John Coenen, Martien Coenen
15 Provincie Noord Brabant 1:
Carla van Egmond, Karin Horck, Nicole van Acker, Edwarn de Walle, Arno Teunissen, Edwin Wieman
16 IVN De Maasvallei:
Jos Arts, Fridie Jacobs, Robert Hermsen
17 Landschapsbeheer Groesbeek:
Peter Pouwels, Henk Eikholt, Peter Pouwels, Toon Lamers                         
18 Staatsbosbeheer:
Piet Hopman, Marcel Vermeulen. Marc de Wit, Jan Fenten,Mireille Oonk                                             
19 Alles over Groenbeheer:
Arnold Jansen, Herman Wevers, Jan Caris, Mirthe de Haas              
20 Provincie Noord Brabant 2:
Mario Graat, Andrea Almasi, Marcelle Chambon, Johan van den Hout, Willy Thijssen              
21 Waterschap Aa en Maas; Team Deurne:
Susan Dingarten, Jan Derks, Kees Peters, Roel van Dijk, André Boom
22  Waterschap Aa en Maas; Team Cuijk:
 William Kleijn, Suzanne de Zoeten, Willem Peters, Martijn van Heerveld  
23  Waterschap Aa en Maas; Team Uden:
Ernest de Groot, Henk Siroen, Toon Jaspers, Hans de Goeij     
24 Team Oeffelt:
Riny Raafs, Barend Voskuilen, Guido de Bont, Piet Cornelissen, Henry Lommersum
25 Team Hamer
Huib, Rein Krul, Maarten Arts
26 Béks Grune Gene:
Twan Simons, Marcel Willems, Mark Janssen
27 Vereniging Nederlands Cultuurlandschap:
Piet Hubbers, Helga Meertens, 
28 Gemeente Boxmeer 1:
Karel van Soest, Frans van der Zanden, Jan Stoffelen, Johan Hermanussen, Fons van Mil, Jeu Verstraaten
29 `t Onderholt:
Wilfried Berendse, Marco Vellekoop
30 AanElkaarGehegd:
Lies Brinkmann, Joost Ramakers, Sylvia te Lintelo, Bert Puijk
31 Vlechtheggenteam Rooi:
Peer van Bakel, Jan Vermeltfoort, Simon Lavrijssen, Theo Gottenbos, Henri van Weert
32 Spirit
Peter Stevens, Wim Geurts, Peter Schoofs, Rinaldo Derks van de Ven, Anjo Welles
33 Maasheggen Balgoy:
Hans Dingemanse, Ivo Hendriks, Rico Ariëns, Richard van den Boogaard, Rick de Groot
34 Beugen/Gennep:
Piet Jansen, Leon Poppelier, Bert Jansen
35 HieperdePiep:
Bart Grutters, Teun Grutters, Niek Schippers, Michiel Verhofstad, Mirthe Schipper, Tom van de Zilver
36 Team Loerangel 1
Bert Guntlisbergen, Walter Claasen, Ton Bongers, Sjoerd Adema
37 Team Loerangel 2 Mixed Double 4:
Wim van Lanen, Maureen van Lanen, Nico van Ruiten, Wilma van den Broek
38 Team Loerangel 3 Slabox:
Harm van Es, Noud Giesbers, Peter Goes, Ger Holtermans
39 Heg en Haag Werkgroep Brummen e.o.:
René Rijks, Mark Holtslag, Erik Leensen
40 Berly Fleur
Bert Nelissen, Joep Nelissen
41 Team Grutters:
Toon Grutters, Paul Grutters, Henk Grutters, Piet Peters
42 De Berts:
Lars van Peij, Sander van de Koppel, Bram van den Braak
43 Het Burengevlecht:
Arjan van der Zee, Arne Greven
44 Schutkooi:
Jeroen Weijmans, Gijs Wijnhoven, Bart van de Heuvel, Edwin Bardoel
45 Engeland 2:
Peter Tunks
46 Engeland 1:
Phil Hart, Dave Truran
47 België / Frankrijk:
Dirk Cuvelier, Lieve Cuvelier, Christophe Delbecque