Nederlands
Kampioenschap
Maasheggenvlechten

zondag 11 maart 2018

NK-deelnemers

Deelnemerslijst NK Maasheggenvlechten 2017           d.d. 6-3-2017

IVN De Maasvallei
1 Jos en Maarten Arts, Robert Hermsen, Fridie Jacobs (Beugen, Arnhem, Middelaar, Boxmeer)
2 Wim van Lanen, Nico van Ruiten, Maureen van Lanen, Theo van Lankveld (Boxmeer)
3 Bert Guntlisbergen, Harrie van der Aa, Ton Gerrits, Walter Claassen (Boxmeer)
4 Peter Goes, Louise Franse, Ton Bongers, Pleun Honig (Boxmeer)
5 Harm van Es, Ger Holtermans, Sjoerd Adema, Noud Giesbers (Boxmeer)
IVN Maas en Niers, Gennep
6 Aline Nell, Coen Boonen, Bennie Musters, Johan Poels, John Toonen
IVN De Groene Overlaat
7 Bert van Elst, Frank Bogels, John Verstegen, Rob Remmerde, Guus Rovers
Oeffelt
8 Toon, Paul en Henk Grutters, Piet Peters
9 Frank, Gertjan, John, Maaike Coenen en Martien Coenen
10 Guido de Bont, Barend Voskuilen, Riny Raafs, Henry Lommersum
Beugen / Gennep
11 Bert Jansen, Piet Jansen, Wout Stevens, Leon Poppelier
Vortvier
12 Peter Stevens, Wim Geurts, Rinaldo Derks van de Ven, Peter Schoofs
Koningspark Vierlingsbeek
13 Niko Maree, Ton Siemelink en Rein Verhoeven
Team Bèks Grune Gene
14 Twan Simons, Marcel Willems, Mark Janssen
Overloon Berly-Fleur
15 Bert  en Joep Nellissen
Vierlingsbeek
16 Geert Verheijen, Koen Vroonhof, Rinus Thijssen
Landschapsbeheer Groesbeek
17 Henk Eikholt, Toon Lamers, Peter Pouwels, Bart Willers
Bart Grutters & friends
18 Niek Schipper, Mirte Schipper, Han Schipper, Tom van de Zilver, Michel Verhofstad,  Bart Grutters
The Young Talent Group
19 Lars van Peij, Annemiek van den Broek, Marloes Kepser, Giel Bongers
Staatsbosbeheer
20 Mireille Oonk, Marcel Vermeulen, Marc de Wit, Piet Hopman, Jan Fenten
Brabants Landschap
21 Arjen Stoop, Guus Stoop, Huub Stoop, Bram Vervest, Jens Rasenberg
Waterschap Aa en Maas
22 William de Kleijn, Willem Peters, Henk Siroen, Jan Derks, Martijn van Heereveld
Gemeente Boxmeer 1
23  Burgemeester Karel van Soest, Weth. Jeu Verstraaten, Frans van der Zande, Jan Stoffelen, Fons van Mil en Johan Hermanussen
Gemeente Boxmeer 2 – Team Ruimtelijk beheer
24 Igor Derks, Pieter Keiren, Paul van Zwam, Frans Bonants en Harrie Bloemen
Gemeente Cuijk
25 Weth. Gerard Stoffels, Ad de Kort, Marcel Koot, Ton Hermanussen, Marjon Hermanussen
Provincie Noord-Brabant 1
26 Johan van den Hout, Marcelle Chambon – Willems, Mario Graat, Andrea van Schaik – Almasi, Willy Thijssen
Provincie Noord-Brabant 2
27 Nicole van Acker, Carla van Egmond, Pieter de Groot, Nicole Pakker, Edwarn de Walle
Milieuvereniging Land van Cuijk
28 Theo Wijnhoven, Henk Teusink, Martijn Schraven, Kees de Bruijn, Jan van Dijk
IVN Nijmegen, AanElkaarGehegd
29 Lies Brinkmann, Bert Puijk, Joost Ramakers
Team Mercaholics
30 Sjoerd Aertssen, Harm Spexgoor, Ted Roverts
Team Maasheggen Balgoy 1
31 Rico Ariens, Ivo Hendriks, Marcel Hendriks, Richard van den Boogaard,
Team Maasheggen Balgoy 2
32 Hans Dingemanse, Wil Ariens, Rick de Groot
Alles over Groenbeheer
33 Jan Caris, Mirthe de Haas, Clemi van Deurzen, Bart van Gils, Arnold Jansen
Prunella cantharis
34 Hans van Berlo, Hans de Goeij
Behoud Groen Erfgoed Harmelen
35 Martijn Schippers ,  Peter  Schippers, Luke Schippers, Arno van Zwieten
Stichting Heg- en Landschap
36 Florence Deru en Lex Roeleveld
Vereniging Nederlands Cultuurlandschap team 1
37 Patrick Hofman, Reinout Takke, Tim Timmermans
Vereniging Nederlands Cultuurlandschap team 2
38 Helga Meertens, Piet Hubbers, Raymond Meussen
Team Hoveniers Vierlingsbeek
39 Jeroen Wijmans, Gijs Wijnhoven, Bart van den Heuvel, Edwin Bardoel
 
Buitenlandse Heggenvlechters
Frankrijk                       Maxime Lionet + Pierre Goffioul – vrije stijl
Frankrijk                       Arnaud Deflorenne + Caroline Liefooghe – Perche stijl
Verenigd Koninkrijk    Roger Taylor en Dave Truran, (South of England style)
Verenigd Koninkrijk    Nigel Adams, Midland style of Conservation style
 
 

Impressie 2015: